СТАНЬ ЧАСТИНОЮ НАШОГО СПІЛЬНОГО СВІТЛОГО МАЙБУТНЬОГО!

Кар'єра

 

   Співробітники – одна із ключових переваг нашої Компанії, та основа її сталого розвитку. Ми зацікавлені у розвитку кадрового потенціалу та залученні висококваліфікованого персоналу. Ми цінуємо і поважаємо своїх співробітників.

 

   Наша кадрова політика будується на таких принципах:

 

- дотримання чинного трудового законодавства та прав людини;

 

- забезпечення конкурентоспроможної винагороди співробітників з урахуванням їх професіоналізму, складності виконання робіт і ступеня відповідальності;

 

- інвестиції в освіту та навчання співробітників для того, щоб допомогти їм реалізувати свій потенціал і зробити гідний внесок у бізнес-успіх Компанії;

 

- надання соціальної підтримки працівникам.

 

   Компанія зацікавлена в талановитих, ініціативних і високопрофесійних фахівцях. Тому ми приділяємо велику увагу процесу розвитку персоналу, в основі якого лежить сучасна модель компетенцій – набір ключових навичок і вмінь, необхідних співробітникам для успішного досягнення стратегічних цілей Компанії. Компетенції персоналу структуровані у три основні блоки. Корпоративні компетенції задають вимоги до всіх співробітників Компанії, визначають потенціал фахівця до кар'єрного зростання, а також описують особистісні настанови та мотивацію співробітника. Менеджерські компетенції описують управлінські навички та вміння, необхідні для успішного керівника Компанії, визначають готовність співробітника виконувати менеджерські завдання. Функціональні компетенції описують специфічні навички та вміння, необхідні для успішного виконання функціональних обов'язків.

 

   Для формування і розвитку всього спектру компетенцій співробітників ми здійснюємо вклад в людський потенціал та подальше його зростання, для чого введена масштабна освітня програма для робочих кадрів.

 

   У цьому розділі претенденти можуть ознайомитися з умовами роботи у нашій Компанії, дізнатися про освітні програми Компанії, а також ознайомитися з актуальними вакансіями.

 

Робота з навчальними закладами

 

   ДАК-Електропром реалізує багатовекторну програму співпраці з українськими профільованими та вищими навчальними закладами, серед яких.

 

   Основна мета співпраці – посилити теоретичну базу, накопичену в стінах навчальних закладів, знанням сучасних технологій, застосовуваних у провідних українських та міжнародних компаніях. Для цього Компанія спільно з університетами, відбирає талановитих студентів, які, крім обов'язкової програми навчання можуть пройти виробничу та переддипломну практики у нас на підприємстві.

 

Принципи оплати праці

 

   Ми надаємо велике значення матеріальному стимулюванню персоналу як фактору посилення внутрішньої мотивації і зацікавленості в підвищенні ефективності праці. Такий підхід дозволяє Компанії забезпечувати як сприятливу обстановку всередині колективу працівників, так і залучати висококваліфіковані кадри з ринку праці.

 

   У питаннях оплати праці ми прагнемо дотримуватися принципу максимальної прозорості та об'єктивності. Тому сьогодні Компанія веде активну роботу з впровадження системи матеріальної винагороди за методикою Hay Group, що дозволяє мінімізувати суб'єктивізм в оплаті праці та формує у наших співробітників чітке розуміння залежності рівня оплати від ефективності праці.

 

   Крім заробітної плати, матеріальна винагорода співробітників Компанії включає в себе комплекс заходів соціального захисту і гарантій, які є важливим фактором комфортної трудової діяльності.

Зв'яжіться з нами:

 

dakelektro@ukr.net

+38 (04733) 2-90-64

+38 (067) 236-19-05

Адреса:

 

20700, Черкаська обл., м. Сміла,

пров. Амурський, 12

©1996-2017 НВПП "ДАК-Електропром". Всі права захищені.

Сайт створив Круцяк Михайло