БЛАГОПОЛУЧЧЯ БУДЬ-ЯКОГО

СОЮЗУ ТРИМАЄТЬСЯ НА 6 КИТАХ: ПЕРШИЙ -  ЗУСТРІЧ, ІНШІ 5 - ЦЕ ДОВІРА!

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

 

   Будь-яка успішна діяльність базується на співробітництві, тісній співпраці, кооперації, професіоналізмі, відповідальності, гарантованості зобов'язань і їх виконання, та в першу чергу саме на довірі. І нам тут нам є чим пишатися, адже нам довіряють понад 500 великих і 2000 дрібних вітчизняних компаній і підприємств, а це вже не говорячи про геть зовсім дрібні домашні господарства й фізичних осіб.

 

   Працюючи з нами, Ви отримаєте всі вище перелічені переваги, а заодно високу якість обслуговування та обладнання (незалежно від того чи це двигун, чи це генератор), максимально стиснені терміни виконання, найбільш оптимальну форму розрахунку, паспорт, протоколи випробування, гарантію, консультацію, та головне - іменитого, надійного й націленого на довгострокову співпрацю партнера. Окрім того робота з нами, дозволить Вам оптимізувати Ваші витрати на технічне обслуговування обладнання ще й за рахунок того, ми наша Компанія, ДАК-Електропром, є платником ПДВ на загальних підставах, а тому Ви завжди можете розраховувати на зменшення Ваших податкових зобов'язань або ж збільшення податкового кредиту.

 

   Ще однією не менш важливою перевагою співпраці з нами, особливо для компаній, що розташовані в найрізноманітніших куточках країни, безперечно є те, що ми радо здійснимо доставку Вашого обладнання в обидві сторони (або ж тільки в одну, в залежності від Вашого бажання, вимог і можливостей). Для цих цілей ми маємо власний автопарк і залізничний під'їзд. Однак для менш габаритного обладнання ми радимо Вам і самі користуємося послугами кур'єрських служб на-кшталт "Нової пошти", "МістЕксперс", "ІнТайм" тощо.

 

   Дивлячись на наш значний асортимент продукції, стає зрозуміло, що ми являємо далеко не завжди тільки виконавцем, а й самі досить часто виступаємо в ролі клієнтів для інших: постачальників, виробників швидко зношуваних й витратних матеріалів, високоякісної, наукоємної продукції композиційних матеріалів, підшипників, видобувної галузі. І хоч ми вже й маємо роками напрацьовану базу постачальників для забезпечення власного виробництва, ми завжди будемо раді співпраці з новими, оскільки непроста ситуація в країні й на кон'юнктурі ринків призводить до того, що дедалі частіше ринок далеко не тільки специфічних матеріалів і сировини змушений згортатися. Саме тому ми закликаємо всіх охочих до співпраці.

Зв'яжіться з нами:

 

dakelektro@ukr.net

+38 (04733) 2-90-64

+38 (067) 236-19-05

Адреса:

 

20700, Черкаська обл., м. Сміла,

пров. Амурський, 12

©1996-2017 НВПП "ДАК-Електропром". Всі права захищені.

Сайт створив Круцяк Михайло