ІСТОРІЯ НЕ ВЕДЕ В МИНУЛЕ, А ВКАЗУЄ ШЛЯХ В МАЙБУТНЄ

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШОЮ ІСТОРІЄЮ

 

   Наша Компанія була заснована в недалекому 1996 році як приватне науково-виробниче підприємство, що на той час займалося ремонтом дрібного електроінструменту в межах одного району області. Проте з року в рік ми стрімко розширювали як свою географію, так і номенклатуру й спектр послуг, які надаємо нашим клієнтам по всій Україні. В чому секрет?

 

   Інновації та якість - ось те, чим ми керувалися й керуємося надалі. Саме ці дві складові ми визначили для себе драйверами сталого розвитку нашої компанії, що в кінці-кінців й дозволило нам стати всеукраїнським лідером в області обслуговування електромеханічного та електротехнічного обладнання будь-якої складності.

 

Важливі етапи в історії компанії:

 

1996 рік: Компанія отримала дозвіл на виконання ремонту і модернізації електричних машин та апаратів.

 

2000 рік: приріст виробництва на 190%.

 

2003 рік: Компанія фіксує приріст виробництва і основних засобів на рівні 385%.

 

2004 рік: підприємство відкриває свою філію в місті Сміла.

 

2007 рік: було отримано ліцензію Міністерства транспорту і зв’язку України. Зафіксовано загальний приріст основних фондів і масштабів виробництва на рівні 250%.

 

2009 рік: Отримано дозвіл Головного управління локомотивного господарства . Чисельність працюючих збільшилася в порівнянні з базовим роком у 10 разів, а виробничі площі - більші ніж у 20.

 

2014 рік: отримано дозвіл і освоєно технології ремонту військової бронетехніки Міністерства оборони України.

 

Місія

   Ми являємося динамічним, працюючим у всіх галузях промисловості і народного господарства, сучасним підприємством. Нашою метою є постійне, орієнтоване на прибуток зростання, а також лідерство нашої продукції і послуг у тих сегментах ринку, де ми здійснюємо свою діяльність.

 

   З нашим 20 річним досвідом ми розроблюємо самостійно й повсяк-де застосовуємо популярні розробки в галузі технології ремонту й відновлення електротехнічного, електромеханічного і механічного обладнання всестороннього застосування.

 

   Наша продукція є результатом нашого прагнення досконалості в таких сферах діяльності Компанії, як виготовлення, ремонт, модернізація, наладка й обслуговування електричних машин та апаратів різних класів напруг, виконання, роду струму, частоти напруги живлення, частоти обертання, сфери застосування, ступеню захисту, вентиляції, умов і режиму роботи.

 

   Довгострокова співпраця з нашими клієнтами, їх задоволеність і довіра нам є одним з основних пріоритетів нашої діяльності. Ми ручаємося за збалансоване співвідношення традицій та інновацій при прийнятті рішень і виборі технологій, а слідом і стабільно високу якість, гарантію та безпеку.

Зв'яжіться з нами:

 

dakelektro@ukr.net

+38 (04733) 2-90-64

+38 (067) 236-19-05

Адреса:

 

20700, Черкаська обл., м. Сміла,

пров. Амурський, 12

©1996-2017 НВПП "ДАК-Електропром". Всі права захищені.

Сайт створив Круцяк Михайло