БУТИ ТИМИ, КИМ МИ Є,

І СТАТИ ТИМИ, КИМ ЗДАТНІ БУТИ

НАШІ ПЕРСПЕКТИВИ

 

   З часу заснування наша Компанія постійно прагнула розвитку. Розвитку у всьому. І нам це вдавалося. Ми невпинно рухалися вперед: то більшими, то меншими темпами, але завжди тільки вперед. Однак непристойно різна й зачасту нерозважлива історія розвитку нашої держави припідносила нам раз-у-раз все більш складні виклики, що в майбутньому послужили нам незабутніми уроками. Проте на які б перепони ми не натрапляли, наше прагненні до досконалості, досконалості у всьому не згасає, а лиш все більше розгорається.

 

   Саме завдяки цьому, наша Компанія зуміла перерости від дрібного регіонального підприємства у національного лідера галузі. На шляху до цього нас супроводжувало накопичення знань, досвіду й умінь про роботу, виготовлення і ремонт все більш нових видів  вітчизняного й іноземного обладнання, а також технології його обробки. В кінці-кінців це призвело до того, що штат працівників нашої Компанії на тепер об'єднує виключно високоякісних професіоналів різної спрямованості.

 

   Ми намагаємося реалізувати увесь накопичений потенціал кожного з нас, а також Компанії загалом. Ми вже давно вийшли за межі свого початкового регіону і що-раз виходимо все далі й далі, при цьому збільшується як кількість наших замовників, так і номенклатура робіт. На цьому наш розвиток не зупиняється в найближчому майбутньому, і ми й надалі будемо розширювати географію й різну профільованість нашої діяльності. В наших довгострокових цілях є вихід на європейські ринки енерго- й електрообладнання з орієнтацією на великі технологічні й виробничі компанії.

Зв'яжіться з нами:

 

dakelektro@ukr.net

+38 (04733) 2-90-64

+38 (067) 236-19-05

Адреса:

 

20700, Черкаська обл., м. Сміла,

пров. Амурський, 12

©1996-2017 НВПП "ДАК-Електропром". Всі права захищені.

Сайт створив Круцяк Михайло