Етапи відбору на вакансію

   Ми пропонуємо Вам ознайомитися детально з процесом відбору кандидатів на вакансії нашої Компанії.

 

   Якщо Ви прийняли рішення приєднатися до нашої команди, в першу чергу, ознайомтеся з переліком активних вакансій Компанії.

 

   В кінці кожного оголошення про вакансію є електронна адреса, на яку слід відправити Ваше резюме. Якщо Ви не знайшли необхідну Вам вакансію, Ви можете скористатися шаблоном резюме або направити власне резюме у вільній формі (у форматі .doc чи .pdf) за адресою cv@dakelectro.com.ua.

 

   Зворотний зв'язок за результатами перегляду резюме у випадку позитивного рішення щодо Вашої кандидатури слід чекати не більше двох тижнів. У випадку відхилення резюме, ми переносимо його у зовнішній кадровий резерв і можемо до нього повернутися , як тільки у нас з'явиться вакансія, що відповідає Вашим навичкам і кваліфікації.

 

    Направляючи резюме до розгляду, будьте готові до кількох обов'язкових етапів в процесі відбору потенційних співробітників:

 

- телефонне інтерв'ю із співробітником відділу кадрів (проводиться з метою мотивації та уточнення інформації, яка представлена в резюме)

- співбесіда і тестування в офісі Компанії (зустріч і переговори з представником відділу кадрів з метою отримання об'єктивної оцінки умінь і навичок кандидата, а також можливе профільне тестування для визначення рівня знань на відповідну позицію)

- співбесіда з лінійним керівником (перевірка професійних знань і навичок)

 

    Звертаємо увагу, що в залежності від позиції, кількість і порядок перевірок, а також їх інтервал та інтенсивність між ними можуть змінюватися.

 

   У  процесі проходження співбесід, Ви отримаєте вичерпну інформацію про позицію, умовах праці, компенсаційному пакеті, а також умов отримання пропозиції  щодо працевлаштування.

 

   Такий багатоетапний підхід у виборі персоналу дозволяє нам залучати професіоналів високого рівня.

Зв'яжіться з нами:

 

dakelektro@ukr.net

+38 (04733) 2-90-64

+38 (067) 236-19-05

Адреса:

 

20700, Черкаська обл., м. Сміла,

пров. Амурський, 12

©1996-2017 НВПП "ДАК-Електропром". Всі права захищені.

Сайт створив Круцяк Михайло